Тра

Всеукраїнський фестиваль для людей поважного віку «Рух продовжує молодість»

17 квітня у Миколаївському національному університеті імені В.О.Сухомлинського пройшов Всеукраїнський фестиваль для  людей поважного віку “Рух продовжує молодість” в рамках Європейського фестивалю для  людей поважного віку “Lifeisbeautiful”.  Цього року фестиваль проходить у м. Миколаєві.

Організаторами цього заходу стали викладачі кафедри соціальної роботи Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, громадська організація “Освітній центр “Університет третього віку”, Управління з питань культури та культурної спадщини Миколаївської міської ради, Управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради, територіальний центр соціального обслуговування Департаменту праці та соціального захисту населення  Миколаївської міської ради. У фестивалі взяли участь люди поважного віку з Болгарії (м. Варна), Латвії (м. Царнікави), Львова, Славутича, Мелітополя, Черкас, Сум, Миколаєва та Нового Буга Миколаївської області. Дякуємо учасникам фестивалю за неповторну атмосферу та життєву енергію, якою вони зарядили усіх присутніх. Запрошуємо усіх бажаючих 18 квітня на  урочисте закриття фестивалю та конкурсні виступи й нагородження переможців.

festival1704 (1)

festival1704 (2)