Тра

Круглий стіл «Творчість у житті дитини: діалог із В. О. Сухомлинським»

16 травня 2018 року на факультеті дошкільної та початкової освіти в рамках Тижня науки та з нагоди Дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, яке відзначатиметься 28 вересня 2018 року, кафедрою дошкільної освіти проведено Круглий стіл «Творчість у житті дитини: діалог із В. О. Сухомлинським».

У заході взяли участь викладачі кафедри, студенти спеціальності «Дошкільна освіта», а також вихователі закладів дошкільної освіти м. Миколаєва.

Було розглянуто питання творчого розвитку дітей дошкільного віку в мовленнєвому та художньо-естетичному аспектах. Обговорювались питання «Школи під блакитним небом» В. О. Сухомлинського, що є актуальним в умовах Нової української школи, яка спрямована на розвиток у дітей-шестирічок самостійності, ініціативності та формування в них творчих здібностей. Адже, Василь Олександрович писав: «Нехай у школі панують яскрава думка, живе слово і творчість дитини».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA