Тра
2018

Відкрита інтерактивна лекція (лекція із застосуванням техніки зворотного зв’язку) доцента Михальченко Н.В.

16 травня 2018 року доктором філософії в галузі соціальних і поведінкових наук, доцентом кафедри педагогіки та дитячої психології Михальченко Н.В. було проведено відкриту інтерактивну лекцію (лекцію із застосуванням техніки зворотного зв’язку) з навчальної дисципліни «Психотерапія з психокорекційною роюотою» на тему: ««Психологічна корекція розвитку дітей молодшого шкільного віку  з вираженими ускладненнями (окремі випадки)» для студентів 458 групи факультету дошкільної та початкової освіти.

Викладач продемонструвала майстерне володіння методикою викладання інтерактивної лекції. Актуальність проведення лекційного  заняття визначена  сучасними тенденціями розвитку системи освіти; проблемами підготовки та діяльності вчителів початкових класів відповідно до вимог сучасної вищої освіти; проблемами професійної придатності та професійної компетентності вчителя початкової освіти відповідно до вимог нової української школи.

На інтерактивній лекції були реалізовані освітня функція:  оволодіння змістом навчального матеріалу на рівні теоретичного  досвіду і ознайомлення з новими досягненнями науки, усвідомлення  перспективи подальшого розвитку наукових пошуків; розвивальна функція: створення оптимальних умов для інтелектуального розвитку особистості шляхом включення її в  активну розумову діяльність; виховна функція: формування  у майбутніх фахівців певні морально-духовні якості через зміст навчального матеріалу і організацію їх на конкретну пізнавальну діяльність,  сприяння  формуванню у студентів наукового світогляду, соціальної зрілості, громадянської відповідальності, естетичних почуттів, естетичної культури та працелюбності; організуюча функція: організація студентів на навчальну діяльність, мобілізація психолого-педагогічного спрямування на професійну діяльність.

lecture1605