Тра
2018

Науково-методичний семінар «Використання інтерактивних технологій як засіб підвищення якості викладання навчальних дисциплін»

15 травня 2018 року на факультеті дошкільної та початкової освіти в рамках Тижня науки  кафедрою педагогіки та дитячої психології проведено науково-методичний семінар «Використання інтерактивних технологій як  засіб підвищення якості викладання навчальних дисциплін». У заході взяли участь викладачі кафедри.

Було розглянуто актуальні питання впровадження інтерактивних технологій в навчальний процес. Серед доповідей: «Визначення методу-домінанту викладання навчального матеріалу в ході лекційного заняття» (доц. Вдовиченко Р. П.), «Інтерактивні технології у вищій школі» (доц. Олексюк О. Є.), «Людиноцентрована методика проведення практичного (семінарського) заняття у вищій школі» (доц. Наточій А.М.), «Формування національної самосвідомості студентів засобами інтерактивних технологій на заняттях з «Етнопсихології»» (доц. Дрозд О. В.), «Використання тренінгових технологій у навчальному процесі» (доц. Бабаян Ю. О.), «Особистісний підхід у підготовці майбутнього психолога» (доц. Шапошникова Ю.Г.), «Ділова гра як форма інтерактивного навчання» (викл. Рєпка А. О.), «Психолого-педагогічні аспекти, що зумовлюють методику і техніку оптимальності  інтерактивної лекції» (доц. Михальченко Н. В.)

Під час засідання науково-методичного семінару «Використання інтерактивних технологій як  засіб підвищення якості викладання навчальних дисциплін» виникла жвава дискусія, за результатами якої були узагальнені професійні думки щодо сучасних проблем розвитку щодо організації та впровадження інтерактивних методів навчання.

seminar1505