Тра
2018

Засідання Круглого столу «Актуальні проблеми підготовки майбутніх учителів початкової школи до роботи в умовах Нової української школи»

14 травня 2018 року на факультеті дошкільної та початкової освіти в рамках Тижня науки кафедрою початкової освіти проведено засідання Круглого столу “Актуальні проблеми підготовки майбутніх учителів початкової школи до роботи в умовах Нової української школи” (організатор – доцент Казанжи І. В.) У заході взяли участь викладачі кафедри початкової освіти та студенти 3-4 курсів спеціальності “Початкова освіта”.

Викладачі кафедри разом зі студентами проблемних груп активно обговорили актуальні питання: “Чому треба змінювати українську школу?”, “Які компетентності потрібно формувати у здобувачів початкової освіти за новим Державному стандартом?”, та ін.