Тра

Інноваційний кластер «Регіональний інноваційний HUB «RInnoHUB»

16 травня на факультет економіки Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського завітав голова Миколаївського обласного фонду підтримки підприємництва Євсєєв Володимир Борисович з презентацією Інноваційного кластеру «Регіональний інноваційний HUB «RInnoHUB».

Завдання проекту – максимальне сприяння створенню та розвитку інноваційних підприємств на базі високотехнологічних, креативних вітчизняних розробок товарів і послуг, що в найближчому часі будуть завойовувати світовий ринок.

Студенти факультетів економіки та іноземної філології замислились над кооперацією власних ідей та можливостей кластеру задля створення та розвитку сучасних прибуткових підприємств.

RInnoHUB-1

RInnoHUB-2