Тра

Гітарний флешмоб на честь святкування Дня Європи

19 травня студенти кафедри музичного мистецтва долучилися до унікального досвіду – гітарного флешмобу, який відбувся на честь святкування Дня Європи. Зведений гітарний оркестр з 245 миколаївських музикантів, віком від 6-до 68 років, виконав славетний фінал 9 симфонії Л. Бетховена «Ода до радості», який вважають гімном Євросоюзу. Оркестром керував німецький гітарист та диригент Ганс Вільгельм Кауфманн.

Проект подібного зразку відбувся в Україні вперше, тому може претендувати на визнання Українською Книгою рекордів Гінесса. Студенти спеціальності музичне мистецтво отримали безцінний професійний досвід та неймовірне задоволення від спільного музикування, а глядачі нагородили гітаристів гучними оплесками.

fleshmob1905 (1)

fleshmob1905 (2)