Тра

Шановні студенти, викладачі та співробітники!

Висловлюю подяку колективу усієї нашої університетської родини за участь у виборах. Щиро вдячний виборцям, котрі прийшли та реалізували своє виборче право, продемонстрували небайдужість та відповідальність за майбутнє нашого університету. Сердечно дякую за високу довіру колективу до моєї кандидатури. Це спонукає мене до конструктивної роботи у напрямку виконання стратегічних завдань. Ваші поради та побажання я візьму до уваги та врахую в подальшій роботі.

Особлива подяка Організаційному комітету та Виборчій комісії університету за злагоджену роботу в організації та проведенні прозорих виборів.

Поважаю думку кожного та запрошую до співпраці усіх, кому небайдужа доля університету.

З повагою Валерій Будак