Тра
2018

Зустріч студентів та викладачів з Dr. NATALIA MURPHY, SOUTHERN ARKANSAS UNIVERSITY (USA)

29 травня 2018 року в Навчально-науковому інституті історії, політології та права МНУ імені В .О. Сухомлинського відбулась тепла зустріч студентів та викладачів з Dr. NATALIA MURPHY, SOUTHERN ARKANSAS UNIVERSITY (USA). Присутні мали нагоду почути цікаву розповідь про особливості здобуття освіти в американських навчальних закладах.

Надзвичайно приємно, що пані Наталія – випускниця Навчально-наукового інституту історії, політології та права (1995 р.) і регулярно бере участь у наукових заходах нашого університету. Дякуємо за зустріч та досвід!

MURPHY2905 (1)

MURPHY2905 (2)