Тра

Вітаємо Аристову Л. С. з перемогою в конкурсі підручників інтегрованого курсу!

30 травня 2018 року було оголошено висновки Конкурсних комісій ІІ етапу Конкурсу Міністерства освіти і науки України (наказ від 02.04.2018 року № 310 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти») щодо пропозицій до формування переліку підручників, які можуть друкуватися за кошти державного бюджету у 2018 році, за узагальненими результатами вибору проектів підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручника, які надійшли від органів управління у сфері освіти.

Доцент кафедри музичного мистецтва факультету педагогіки та психології Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського Аристова Л. С., доктор філософії в галузі освіти, доцент, стала переможцем ІІ етапу конкурсу підручників інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти «Мистецтво» (у співавторстві з О. В. Калініченко). Вітаємо та бажаємо натхнення у подальших наукових роботах, успіхів та нових перемог!

Aristova3005-1

Aristova3005-2