logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.Сухомлинського04
Чер
2018

З Україною в серці

     31 травня студенти факультету дошкільної та початкової освіти провели концерт «З Україною в серці».

     Щороку наші студенти гідно й самовіддано відстоюють честь Миколаївського національного університету імені Василя Олександровича Сухомлинського у Всеукраїнських Олімпіадах, конкурсах, турнірах. Але, на жаль, їхні виступи залишаються поза кадром. Щоб виправити цю несправедливість, і продемонструвати непересічні таланти наших студентів і було організовано захід. Організувала та провела свято доцент кафедри педагогіки та дитячої психології Олена Дрозд.

     Учасниця Всеукраїнської олімпіади з педагогіки в м. Глухів Сумської області, студентка 301 групи філологічного факультету Оксана Єфімовська виступила з захоплюючою театралізацією драматичної поеми Івана Драча «Дума про вчителя». В цьому творі автор показав Василя Олександровича Сухомлинського на повний зріст як громадянина, як людину.

     Студентки 328 групи підготували яскравий Фестиваль національних культур, представивши дві колоритні країни Чилі і Грецію. Дівчата продемонстрували високий рівень толерантності до інших країн, безмежну любов до Батьківщини і непересічний талант імпровізації.

     На концерті лунали зворушливі пісні у виконанні Марини Дерябіної, Катерини Богачук, Олени Яшнікової. Не залишила байдужими глядачів пронизлива поезія Василя Симоненка у виконанні Наталі Ярошко.
Почесним гостем концерту був актор і режисер Миколаївського художнього академічного російського драматичного театру Євген Олійник, який подякував за чудовий захід і висловив захоплення креативними ідеями молоді МНУ імені В.О. Сухомлинського.

Ukraine3105-1

Ukraine3105-2

Ukraine3105-3

Ukraine3105-4

Ukraine3105-5

Ukraine3105-6

Ukraine3105-7

Ukraine3105-8

Ukraine3105-9

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: