Чер

Фінал Кубку ректора з КВН

Кожен день повинен починатися і закінчуватися посмішкою та добрим сміхом, адже сміх – це життя.

Нещодавно в Миколаївському національному університеті імені В.О.Сухомлинського відбувся фінал Кубку ректора з КВН!

У фіналі боролися 4 команди:

• Філологічний факультет представляли команди “Вільна каса” та “Без варіантів”
  • “Шифр Шеннона” відстоювали Механіко-математичний факультет
  • “San Francisco” презентували Біологічний факультет

Гострий гумор, дружну гру та шалений позитив демонстрували усі команди, але у нелегкій боротьбі було визначено переможця.

Вітаємо команду КВК біологічного факультету “San Francisco” з перемогою у фіналі за Кубок ректора МНУ імені В. О. Сухомлинського.

ІІ місце посіли “Вільна каса” та “Без варіантів” Філологічний факультет

ІІІ місце посіли “Шифр Шеннона” Механіко-математичний факультет

Бажаємо учасникам команд натхнення, удачі, цікавих зустрічей та подальших перемог!

kvn-2018-1

kvn-2018-2