Тра
2018

Тренінг «Булінг та шляхи його попередження» в межах правопросвітницького проекту «Я маю право!»

4 травня 2018 року в рамках Психологічної служби було проведено тренінг «Булінг та шляхи його попередження» в межах правопросвітницького проекту «Я маю право!» для студентів факультету педагогіки та психології 217 групи спеціальності “Психологія”.

Тренером виступила консультант психологічної служби Гулькова Д.С.

Тренер ознайомив учасників тренінгу з поняттям «буллінг», з типовими особливостями дітей, які стають переслідувачами і жертвами переслідування. Запропоновані вправи тренінгу спонукали учасників зустрічі до відкритого діалогу на тему «Профілактика підліткового буллінгу» і самоаналізу поведінки і способу життя в контексті даної теми, а також погляди на ситуацію очима жертви, агресора, спостерігачів, батьків, вчителів та психологів. Студенти виділили переваги «живого» спілкування через організацію «ефективної комунікації в групі», визначили основні рекомендації психолога в роботі з жертвою та агресором.