Тра

Тренінг «Тайм менеджмент або на все свій час»

14 травня 2018 року в рамках Психологічної служби було проведено тренінг «Тайм менеджмент або на все свій час» для студентів факультету педагогіки та психології 117 групи спеціальності “Психологія”.

Тренером виступила консультант психологічної служби Гулькова Д.С.

Насправді повз проходимо час ми! Коли нам не вистачає часу, ми або починаємо метушитися, або пускаємо все на самоплив, втрачаючи час – найдорогоцінніший життєвий ресурс. Але варто лише усвідомити, що найголовніше в житті – отримувати задоволення від кожного прожитого моменту, все налагоджується!

На майстер-класі студенти відчули плинність часу, дізналися, в якому стані часу проживають учасники кожен день, побудували фундамент для успішного планування життя, отримали набір інструментів, які дозволять зробити життя більш впорядкованим, яскравим та цікавим.