Тра
2018

Майстер-клас «Ефективність командної взаємодії: варіації вправ у роботі зі студентами гуртожитку через призму творчості»

10, 15 та 16 травня 2018 року для студентів Гуртожитків №1, 2 та 3 був проведений майстер-клас “Ефективність командної взаємодії: варіації вправ у роботі зі студентами гуртожитку через призму творчості”.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

На майстер-класі були представлені варіації ігор та вправ, які демонстрували ефективність кооперації, які допомогли усвідомити роль внутрішньокомандної дисципліни та важливість вміння почути один одного.

Також дані вправи дали можливість побачити і оцінити роль кожного учасника в команді.