Тра

Майстер-клас «Психологія взаємостосунків між чоловіком та жінкою»

18 травня 2018 року в рамках Психологічної служби був проведений майстер-клас «Психологія взаємостосунків між чоловіком та жінкою» для студентів факультету педагогіки та психології 227 групи спеціальності “Психологія” та для студентів 347 групи спеціальності “Соціальна педагогіка”.

Тренером виступила консультант психологічної служби Гулькова Д.С.

Основна мета стосунків чоловіка та жінки – це створення сім’ї. А сім’я потрібна для того, щоб зробити чоловіка сильніше, а жінку щасливішою.

На майстер-класі були розглянуті основні принципи та алгоритм вирішення конфліктних ситуацій, з якими зіткався консультант Психологічної служби, зрозуміли, як правильно будувати відносини, дізналися, якими якостями повинні володіти чоловік та жінка для гармонійних взаємостосунків у парі.

Студенти були досить активними в обговоренні досить актуальної теми та отримували відповіді на індивідуальні питання.