Тра

Тренінг на тему «Стрес і методи боротьби зі стресом»

23 травня 2018 року для студентів 318 групи спеціальності «Дошкільна освіта» факультету дошкільної та початкової освіти та їх викладача Олени Володимирівни Дрозд був проведений тренінг на тему «Стрес і методи боротьби зі стресом».

Під час заняття учасники були проінформовані щодо впливу кольорів на психологічний стан особистості та якого кольору повинен бути власний стрес і які кольори слід використовувати, щоб самим “позбутися його”, а також дізналися про позитивні та негативні сторони стресу, ділилися власними способами подолання стресового стану.

За допомогою тренінгу учасники зуміли проаналізувати яке місце займає стрес в їх житті та збагатили свої знання щодо методів боротьби зі стресом.