Тра

Тренінг на тему «Психологія кольору»

Кожна людина віддає перевагу якомусь одному кольору, або не більше ніж двом-трьом (в залежності від того, де ці кольори використовуються – в одязі, обстановці, кольорі автомобіля і т.д.). Приємне або неприємне відчуття, яке викликає той чи інший колір, може змінюватися з плином часу. Але в будь-якому випадку колір, якому ви віддаєте перевагу, багато що може розповісти про ваш характер і емоційний склад.

24 травня 2018 року для студентів Гуртожитку №3 був проведений тренінг на тему “Психологія кольору”.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

На занятті обговорювалося асоціативні ряди з власним настроєм, також наводилося опис основних кольорів. На підставі переваги того чи іншого кольору кожен самостійно зміг зробити висновок про свої психологічні особливості.

Після закінчення заняття учасникам було запропоновано вправу, яка допомагає завдяки кольору управляти власним станом.

Учасники тренінгового заняття залишилися задоволені проведеними вправами і були вдячні за цікаву подачу інформації.