Чер
2018

Засідання членів наукової ради Миколаївського національного університету іменi В. О. Сухомлинського

20 червня в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулося засідання наукової ради на якій було відкрито виставку наукових досягнень університету, а також проректор з науково-педагогічної роботи А. Л. Ситченко вручив дипломи учасникам Обласного конкурсу робіт молодих учених.

Члени наукової ради університету на засіданні взяли участь у вебінарі МОН України з ефективного використання можливостей Web of Scince “Підбір та аналіз наукових видань для публікацій власних досліджень”.