Кві
2015

3 квітня 2015 року на факультеті розвитку дитини відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми розвитку творчої особистості дітей дошкільного віку: теорія, практика, перспективи».

У конференції взяли участь понад 90 методистів та вихователів дошкільних навчальних закладів з різних областей України.

Науковці розглянули коло проблемних питань, наприклад: формування творчої особистості дитини в сучасному просторі ДНЗ, професійно-творчий розвиток майбутніх фахівців дошкільної освіти в умовах модернізації вищої освіти, наступність дошкільної і початкової освіти в формуванні творчої особистості дитини, проблеми формування мовленнєво-творчої особистості в етнокультурному вимірі.

Прес-центр факультету розвитку дитини

IMG_0558