Кві
2015

Всеукраїнська науково-практична конференція «Формування наукової парадигми лінгвістики: основні аспекти та чинники»

26-27 березня 2015 року, до 10-річчя відкриття спеціальності «Прикладна лінгвістика», на філологічному факультеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Формування наукової парадигми лінгвістики: основні аспекти та чинники».

До участі у конференції долучилися студенти та молоді науковці Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, Херсонського державного університету, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Острозька академія», Миколаївського національного аграрного університету, Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв.

З вітальним словом до присутніх звернулися: ректор Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського Будак В. Д., завідувач кафедри української мови Одеського національного університету імені І. І. Мечникова Ковалевська Т. Ю., декан філологічного факультету Василькова Н. І.

Робота конференції проводилася за такими напрямами: сучасна прикладна лінгвістика: орієнтири, напрямки, перспективи розвитку; сугестивні технології сучасних ЗМІ; переклад як засіб міжкультурної комунікації; лінгвопоетика художнього тексту; компетентнісний підхід до підготовки майбутнього вчителя.

Прес-центр філологічного факультету

IMG_7367