Кві

День сміху

Всі ми вже звикли до того, що 1 квітня треба обов’язково пожартувати над друзями, рідними. Зрозуміло, що жарт має бути доречним та без негативних наслідків.

До Всесвітнього дня сміху студентська рада та телебачення факультету Anima_TV влаштували розіграш студентам. Першим, хто «зарядив» усіх присутніх позитивом, став декан факультету – Черно Валерій Степанович. Під супроводом ведучих, культурну програму продовжили студенти-активісти.

Протягом години сміху та позитиву з уст учасників лунали пісні, звучали пародії та продемонстровано безліч інсценівок на різні теми.

Веселощі не вщухали, а як ми знаємо, сміх – це гарний настрій, здоров’я тіла й душі, сонце, яке проганяє зиму з людського обличчя! Смійтеся на здоров’я!

Прес-центр біологічного факультету

eKH0WLBECB0