Кві

День здоров’я

Здоров’я ніколи не може втратити своєї ціни в очах людини, тому що і в достатку, і в розкоші погано жити без здоров’я.

Чернишевський Н. Р.

7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров’я. Це свято засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, яка, з’явившись у 1948 році, об’єднала 191 державу світу.

Як ми знаємо, спорт – це здоров’я. З метою оздоровлення студентське самоврядування біологічного факультету, під керівництвом голови спортивної комісії Капусти Олександра, провело для студентів спортивні конкурси. Серед запропонованих змагань більшість учасників віддали перевагу армреслінгу. Всі бажаючі мали змогу зважитися та виміряти тиск.

Переможці отримали призи для оптимізації здоров’я – фрукти. На завершення студенти під веселу музику провели зарядку.

Студентська рада біологічного факультету та Anima_TV

1LsJ3zhbAIQ

aLkHDQhIMk0