Вер

Краєзнавчий квест до дня міста Миколаєва

7 вересня першокурсники факультету педагогіки та психології взяли участь у традиційному квесті, котрий вже втретє проводиться студентською радою факультету напередодні Дня міста Миколаєва. Чотири команди: “Янголятка”, “Іліта”, “Кактуси” та “Бобри” змагалися у спритності, дотепності та виявили неабиякі краєзнавчі знання. Маршрут квесту поєднав видатні архітектурні та скульптурні памятки міста, пов’язані з сторінками історії Миколаєва: від Музеєю суднобудування та флоту, повз кірху, шаховий клуб, монумент Фалеєву, драматичний театр, Аркасівських левів, монумент святому Миколаю, художню школу до альма-матер- рідного університету. Першокурсники ознайомилися з історією пам’яток та вулиць міста та познайомилися один з одним, відчули себе факультетською родиною. Веселе змагання закінчилося оголошенням переможців та врученням солодких призів.