Вер

Оголошення!

До 100-річчя з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського оголошується конкурс творчих та наукових робіт студентів і молодих учених «Філософсько-педагогічний феномен ідей В.О. Сухомлинського у контексті Нової української школи».

Переможці та призери конкурсу визначаються в таких номінаціях:

Поезія: поема, ода «Які ж ви щасливі!»

Літературна композиція: твір-мініатюра, есе, етюд: «Кожна людина повинна…».

Розробка заняття для дітей дошкільного віку на матеріалі казок Василя Сухомлинського.

Конспект уроку для початкової школи із використанням оповідань В.О. Сухомлинського.

Малюнки, портрети, фото-колажі «Школа радості».

Оригінальні декоративні вироби, вишивки, поробки тощо «Ціле море світла».

Роботи приймаються у термін з 12 вересня до 24 вересня 2018 року в головному корпусі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського аудиторії 01-407 кафедра педагогіки та інклюзивної освіти.

Переможці та призери конкурсу нагороджуються дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, а також – поїздкою до пам’ятних місць життя і праці видатного педагога (м. Павлиш).

Підсумки конкурсу будуть оприлюднені на сайті університету.

Чекаємо на ваші роботи і бажаємо творчого натхнення!