Вер

Слідами німецької історії у м.Миколаєві

15 вересня 2018 року в історичному центрі міста відбулася екскурсія «Слідами німецької історії у місті Миколаєві». Захід був організований співробітниками ОУНБ спільно з Миколаївською обласною центральною спілкою німців і німецької молоді «Відергебурт» та факультетом іноземної філології МНУ імені В. О. Сухомлинського у рамках реалізації регіонального проекту «Сузір’я злагоди».

Головною метою заходу було ознайомлення та збереження історико-культурної спадщини свого народу, що є важливим для молоді та старшого покоління.

Маршрут екскурсії пролягав за найбільш цікавими архітектурними витворами миколаївських архітекторів німецького походження Т. Вунша та Є. А. Штукенберга. Саме їм належить проект будівель Обсерваторії, Музею суднобудівництва та флоту, Дитячої музичної школи №1 імені Римського-Корсакова, Маріїнської жіночої гімназії (нині Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса), Дитячої художньої школи та Палацу одруження. Ці старовинні споруди й сьогодні створюють архітектурне обличчя старого Миколаєва. Станції маршруту представляли волонтери – студенти кафедри німецької мови та літератури факультету іноземної філології МНУ імені В. О. Сухомлинського: Груздева Катерина, Жебко Олександр, Гоменюк Ірина та Невестюк Олена.