Вер

Тренінг на тему «Адаптація та згуртованість»

7 вересня 2018 року в рамках роботи Психологічної служби університету відбувся тренінг на тему “Адаптація та згуртованість” для студентів 126 групи спеціальностей “Німецька мова і література” та “Переклад” факультету іноземної філології разом із куратором Агеєвою В. О.

Тренером виступила консультант Психологічної служби університету Гулькова Д. С.

Сприятливий психологічний клімат в групі – запорука продуктивної та злагодженої роботи колективу. Але для того, щоб сформувати таку атмосферу, потрібен потужний зовнішній «поштовх».

Мета тренінгу на згуртування колективу дозволила підвищити психологічну сумісність учасників, студенти під час виконання вправ зрозуміли, що необхідно об’єднувати зусилля заради досягнення спільної мети, а також виявили здібності, вподобання, інтереси і таланти кожного.

Дякую за бурхливі позиттвні емоції, легку атмосферу та креативні підходи у вирішенні складних ситуацій!