Вер

Тренінг на тему «Адаптація та згуртованість» для студентів факультету економіки

5 вересня 2018 року в рамках Психологічної служби університету був проведений тренінг на тему “Адаптація та згуртованість” для студентів 119СК групи спеціальності “Обліку і оподаткування” факультету економіки разом із куратором Ужвою А.М.

Тренером виступила консультант Психологічної служби університету Гулькова Д.С.

Сприятливий клімат в колективі – важливий показник успішного навчального та трудового процесу.

Від психологічного комфорту безпосередньо залежить робочий процес і результат спільної праці, тому завданням тренінгового заняття була безпосередня організація якісної взаємодії серед студентського колективу та налагодження контакту між куратором і групою.

Під час тренінгу студенти разом зі своїм куратором налагоджували оптимальний рівень психологічної та емоційної сумісності в команді; за допомогою вправ сформували вміння діяти спільно та вирішувати поточні проблеми разом.

Тренінг пройшов у досить комфортній та теплій атмосфері. Учасники активно приймали участь в обговоренні та у виконанні завдань.

Дякую усім за участь, до нових зустрічей!