Вер

Тренінг на тему «Адаптація та згуртованість» для студентів коледжу

5 вересня 2018 року в коледжі МНУ імені В.О. Сухомлинського був проведений тренінг “Згуртованість та адаптація” для студентів 215 групи спеціальності “Право” разом з їх куратором Берковською К.В.

Тренером виступила консультант Психологічної служби університету Гулькова Д.С.

Мета тренінгу: згуртування новосформованої групи та їх куратора, а також побудова ефективної командної взаємодії.

Завдання тренінгу:

• формування сприятливого психологічного клімату в групі;
  • знаходження подібностей в учасників групи для поліпшення взаємодії між ними;
  • усвідомлення кожним учасником своєї ролі, функцій в групі;
  • розвиток вміння працювати в команді;
  • згуртування групи.

Згуртованість – це можливість для команди стати єдиним цілим для досягнень конкретних цілей та завдань. У Вас є спільні цілі – навчання в цьому коледжі, отримання хорошої освіти, відмінного диплома! І для того, щоб більш ефективно домагатися цих цілей, всі потребують підтримки, і Ви можете її отримати саме в своїй групі! Адже тільки згуртований колектив добивається багатьох вершин та перемог!

Дякую усім за позитивні емоції, яскраві враження та доброзичливу атмосферу!