Вер
2018

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Особливості підготовки майбутніх учителів до викладання предметів мистецької освітньої галузі в умовах нової української школи: зміст, методики, технології»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Особливості підготовки майбутніх учителів до викладання предметів мистецької освітньої галузі в умовах нової української школи: зміст, методики, технології», який відбудеться 25 жовтня 2018 р.

Наукова проблематика семінару:

Секція №1. Актуальні проблеми сучасної мистецької освіти в умовах впровадження Нової української школи.

Секція №2. Професійна підготовка (інструментальне виконавство) майбутніх вчителів Мистецької освітньої галузі.

Секція №3. Професійна підготовка (вокально-хорова) майбутніх вчителів Мистецької освітньої галузі.

Секція №4. Інноваційні методики і технології викладання предметів Мистецької освітньої галузі Нової української школи.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, польська.

Форми участі в конференції: очна та дистанційна (для слухачів).

До участі у семінарі запрошуються науковці, викладачі закладів вищої освіти, методисти, учителі предметів Мистецької освітньої галузі закладів загальної середньої освіти та музичних шкіл, студенти, магістранти, аспіранти та інші фахівці.

Під час роботи семінару передбачається пленарне засідання, майстер-клас з хорового класу, робота секцій, підсумкове засідання.