Вер
2018

Освітній центр «Університет третього віку» Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського на міжнародному фестивалі «Life is beautiful» у Болгарії

З 11 по 15 вересня в Болгарії у м. Варна проходив п’ятий міжнародний фестиваль для людей поважного віку «Life is beautiful», в якому взяли участь представники з України, Греції, Латвії, Литви, Македонії, Молдови, Росії, Білорусі та Болгарії.

Як правило, в попередніх фестивалях, загальну перемогу отримували господарі фестивалю, але не цього разу. Цьогоріч Україну представляла сильна і дружня команда, яка складалася з представників з Дрогобича, Житомира, Львова, Миколаєва та Славутича і здобула 25 призових місць в номінаціях культура та спорт. Саме ця команда виборола загальнокомандне перше місце. У скарбничку нашої перемоги залікові бали принесли:

• Дрогобич – одне призове місце;
  • Житомир – три призових місця;
  • Львів – п’ять призових місць;
  • Славутич – шість призових місць;
  • Миколаїв – десять призових місць.

За вагомий внесок у загальну перемогу України на фестивалі слід відзначити команду Освітнього центру «Університету третього віку» Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, яка здобула 9 нагород, зокрема:

• Букач М. М. – сольний спів – ІІІ місце;
  • Бондаренко Л. І. – аеробіка – ІІІ місце;
  • Мельнікова Г. В. – дартс та настільний теніс – два І місця;
  • Кіпер Т. В. – шахи (жінки) – І місце;
  • Антонов А. В. – настільний теніс (чоловіки) – І місце;
  • Осадчий П. О. – дартс (чол.) – І місце;
  • Танцювальний колектив «Зорі Прибужжя» – І місце.

Ще одну нагороду до скарбниці додав вокальний ансамбль «Джерело», який представляв департамент праці та соціального захисту населення у м. Миколаєві.

Вітаємо переможців, бажаємо міцного здоров’я та невгасної енергії!