Вер

Прес-тур до Вознесенської ОТГ

У рамках співпраці із Центром розвитку місцевого самоврядування та за підтримки програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону 18 вересня 2018 року студенти спеціальності «Прикладна лінгвістика» побували у прес-турі до Вознесенської ОТГ.

Новачки у справі журналістики, лінгвісти-прикладники отримали чудову нагоду спостерігати за роботою різних представників ЗМІ, зокрема за професіоналізмом кореспондентів державного телеканалу ICTV, інтернет-блогерів та громадських активістів Миколаївщини. Ставши активними учасниками процесу обміну досвідом на чотирьох територіальних локаціях Вознесенської ОТГ студентами було зібрано понад 10 інтерв’ю, проведено декілька опитувань та отримано неоціненний досвід , що неодмінно допоможе їм у подальшому журналістському становленні.