Вер

Результати творчого конкурсу

До 100-річчя від дня народження видатного вченого-педагога, публіциста, палкого патріота України, обдарованого директора школи і справжньої Людини – Василя Олександровича Сухомлинського МНУ імені В.О. Сухомлинського оголосив творчий конкурс: «Філософсько-педагогічний феномен ідей В. О. Сухомлинського у контексті Нової української школи». Конкурс тривав із 13 по 26 вересня. Всього у конкурсі взяли участь 74 студенти.

Так, за результатами творчого конкурсу, в номінації «Поезія»: поема, ода: «Які ж ви щасливі!»:

1 місце – Дусанова Тетяна, студентка 211 групи кафедри української мови і літератури.

2 місце – Ярошко Наталя, студентка 228 групи факультету дошкільної та початкової освіти.

3 місце – Лепцова Руслана, студентка 318 групи факультету дошкільної та початкової освіти.

У номінації «Літературна композиція»: твір-мініатюра, есе, етюд: «Кожна людина повинна…»:

1 місце – Андрощук Катерина, студентка 228 групи факультету дошкільної та початкової освіти.

2 місце – Деркач Маргарита, студентка 179/ск. факультету економіки.

У номінації «Ціле море світла»:

1 місце – Яктовська Аліна, студентка 148 групи факультету дошкільної та початкової освіти (вишивка бісером).

2 місце – Стрілець Ніна, студентка 228 групи факультету дошкільної та початкової освіти (випалювання по дереву).

3 місце – колектив 128 групи факультету дошкільної та початкової освіти (оригінальний виріб).

У номінації «Ілюстрації до казок Сухомлинського»:

1 місце – Туряниця Олена, студентка 148 групи факультету дошкільної та початкової освіти.

2 місце – Пашинська Євгенія, студентка 218 групи факультету дошкільної та початкової освіти.

2 місце – Брославська Тетяна, студентка 228 групи факультету дошкільної та початкової освіти.

3 місце – Криниціна Вікторія, студентка 228 групи факультету дошкільної та початкової освіти.

3 місце – Онофрійчук Яна, студентка 243 групи факультету фізичної культури та спорту.

За 1 місце в окремій номінації: «Дума про вчителя» нагороджується студентка 401 групи  кафедри української мови і літератури Олійник Оксана.

За 1 місце в окремій номінації: «Казка невіддільна від краси» нагороджується студентка 348 групи факультету дошкільної та початкової освіти Сікорська Наталя.

Окремою грамотою журі вирішило відзначити студентку 228 групи факультету дошкільної та початкової освіти Чепурну Аліну в номінації: «Квітка сонця».

Також окремою грамотою відзначено колектив студентів 228 групи і присвоєно їм звання: «Найкращі біографи Василя Сухомлинського».

Окремою грамотою відзначено студента 315 групи Коледжу МНУ імені В.О. Сухомлинського, Кривцова Артема за глибоке наукове дослідження зі званням: «Слід вічний».

За участь у творчому конкурсі в окремій номінації: «Народження громадянина» відзначено студента 164 групи історичного факультету Нетудихатку Богдана.

За участь у творчому конкурсі в окремій номінації: «Серце віддаю дітям» відзначено Бондар Ольгу Юріївну, працівника Миколаївського обласного Будинку дитини.