Жов

EU Study days in Ukraine

14-15 вересня 2018 року студентка 436 групи факультету іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського Каліушка Маргаріта брала участь у 27-ої сесії EU Study Days in Ukraine за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні (м.Київ).Єврошкола це унікальна можливість для українських студентів отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України; вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та Європейським Союзом у сферах політики, економіки, енергетики,освіти та прав людини; поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями; долучитися до мережі активної молоді, для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.