Вер
2018

Екскурсія до Миколаївського обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми»

Основною метою виховного процесу на факультеті дошкільної та початкової освіти є набуття студентами соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, вдосконалення їхньої громадянської компетентності. Саме тому, для реалізації поставленої мети, на факультеті дошкільної та початкової освіти була організована екскурсія для студентів І курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта до Миколаївського обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми», оскільки саме музеї продовжують залишатися тим центром, який зберігає культурні традиції, формує в тій чи тій мірі моральні цінності, творчу та гармонійну особистість. Студенти мали змогу познайомитись з побутом населення Миколаївщини, українським посудом, одягом, промислами та ремеслами рідного краю, долучитись до традицій рідного краю.