Вер

Участь студентів-психологів у проекті «Школа успіху»

14-16 вересня 2018 р. студенти-магістри спеціальності «Психологія» денної форми навчання долучилися у ролі тренерів до проекту локальна Школа успіху «Carpe Diem» для соціально-активних старшокласників м. Миколаєва, який проходив на базі Миколаївської міської ради.

Мета проекту: розвиток особистісного потенціалу, розвиток творчих здібностей молоді, знаходження власного «Я», мотивація історіями успіху від діячів міста та України. Для її реалізації Г. Любінецька запропонувала школярам мотиваційний тренінг «Ти – більше, ніж ти думаєш», Є. Васильченко – захопила учасників заняттями «Емоційний інтелект: секрети успіху» та «Як бути щасливим».

Під час занять була створена особлива емоційно-мотиваційна атмосфера, яка посилила ініціативність старшокласників, позитивно вплинула на їх цілепокладання, пов’язане з актуальними перспективами подальшого розвитку.