logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.Сухомлинського



01
Жов
2018

Шаховий турнір

     26 вересня на базі факультету фізичної культури та спорту відбувся шаховий турнір серед студентів університету. У змаганнях взяли участь 6 команд. Студенти факультету фізичної культури та спорту, факультету педагогіки та психології, факультету економіки, історичного факультету та факультету іноземної філології боролися за першість у командному та особистому заліках.

     Головним суддею змагань став член ради Федерації шахів Миколаївської області Перепльотка Микола Іванович, секретарем змагань став Архіпов Володимир Васильович. головний суддя оголосив правила змагань, регламент та звернув увагу на правило “неможливого ходу”. Побажав учасникам чесної гри та перемоги і розпочав змагання.

     За результатами змагань у командному заліку маємо такі результати:

І місце – 14 очок
команда факультету педагогіки та психології
1. Демченко Євген – 617 група
2. Вигоцький Артем – 227 група
3. Однорога Світлана – 267 група
4. Сиротська Юлія – 167 група

ІІ місце – 11 очок
команда механіко-математичного факультету
1. Шалюта Валерій – 232 група
2. Зелінський Антон – 232 група
3. Алексєєва Олена – 232 група
4. Кольцова Наталя – 512 група

ІІІ місце – 8 очок
посіли команди історичного факультету, факультету економіки, факультету фізичної культури та спорту та факультету іноземної філології, набравши однакову кількість очок.

У особистому заліку маємо такі результати:

І дошка (чол.)
І місце – Демченко Євген – 617 група факультет педагогіки та психології
ІІ місце – Сокур О – 333 група факультет фізичної культури та спорту
ІІІ місце – Коломієць Андрій – 464 група історичний факультет

ІІ дошка (чол.)
І місце – Бузіян Іван – 314 група історичний факультет
ІІ місце – Зелінський Антон – 232 група механіко-математичний факультет
ІІІ місце – Вигоцький Артем – 227 група факультет педагогіки та психології

І дошка (жін.)
І місце – Однорога Світлана – 267 група факультет педагогіки та психології
ІІ місце – Кривцова Євгенія – 236 група факультет іноземної філології
ІІІ місце – Алексєєва Олена – 232 група механіко-математичний факультет

ІІ дошка (жін.)
І місце – Сиротська Юлія – 167 група факультет педагогіки та психології
ІІ місце – Тертична Катерина – 379 група факультет економіки
ІІІ місце – Кольцова Наталя – 512 група механіко-математичний факультет

     Вітаємо переможців та бажаємо подальших злетів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*