Кві

UniVision – 2015!

У Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського обирали найталановитішого вчителя. Конкурс провели подібно Євробаченню, учасники заспівали хіти переможців.

Звітний концерт творчого центру «Естетика», який функціонує на базі університету вже чверть століття, студенти вирішили провести в незвичній формі – «UniVision».

Серед сотні майбутніх педагогів обрали 15 учасників – представники майже всіх факультетів та інститутів. Всі учасники варті перемоги, втім переможця обирали глядачі шляхом таємного голосування.

За підрахунками найбільшу кількість балів отримала Катерина Андріяшик – студентка інституту педагогічної освіти, вразивши всіх своїм голосом.

DSC04416

DSC04306