Жов

Міжнародний день боротьби проти насилля

2 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день боротьби з насильством. З метою інформування та профілактики насильства у студентському середовищі до факультету педагогіки та психології завітали офіцери патрульної поліції в Миколаївській області. Вони розповіли першокурсникам які дії підлягають визначенню як «насильство», як треба протистояти насильницькому впливу та що потрібно робити, якщо ви стали свідком чи жертвою економічного, фізичного, сексуального чи психічного насилля.

Офіцери змоделювали ситуації, підказали способи вирішення проблем, пов’язаних із різними формами насилля та нагадали номери телефонів, за якими можна звертатися за порадою чи допомогою.