Жов

Посвята першокурсників у студенти на факультеті дошкільної та початкової освіти

1 жовтня 2018 року на факультеті дошкільної та початкової освіти відбулася Посвята першокурсників у студенти. Студентська рада на чолі із студентським деканом Сєлєховою Ольгою підготували святкову програму. До студентів із вітальним словом звернулася декан факультету, доктор педагогічних наук, професор Степанова Т.М., яка привітала студентів із обранням найкращої професії – професії вихователя / вчителя та вручила їм студентські квитки.

Студенти першого курсу презентували свою групу і спеціальність. Хоч урочиста частина Посвяти у студенти 2018 року завершилася, усмішки, радість, гордість, відчуття причетності до дружної родини факультету дошкільної та початкової освіти залишиться на обличчях та в серцях новоприбулих студентів назавжди.