Жов

Багатомовна освіта в Україні

28 та 29 вересня викладачі факультету іноземної філології Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського Луїс Переа разом з Іриною Шевченко, взяли участь у семінарі «Багатомовна освіта в Україні», що пройшов в Запорізькому національному університеті. Почесним спікером міжнародного семінару став Луїс Переа. Він виголосив доповідь «Мовна ситуація у Сполучених Штатах Америки», в якій зазначив ролі мов, якими говорять на території Америки, що знаходяться під загрозою зникнення. Разом з викладачами у роботі семінару взяли участь і студенти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського. Марія Халабуга (246 група), Оксана Дашко та Ольга Нестеренко (506 а група) разом з Луїсом Переа працюють над дослідженням теми «Мовна ситуація в Україні».