Жов

CURRENT PARADIGMS ON TRANSLATION & INTERPRETING

27-28 вересня 2018 року Абабілова Н.Н., доцент кафедри перекладу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, взяла участь у першій міжнародній конференції International Translaton I у Вроцлавському університеті, Польща. Конференція була присвячена перекладацьким роботам, що охоплюють велику різноманітність дослідницьких тем (перекладознавство – сучасний стан і перспективи; емпіричні дослідження з питань перекладу; перекладачі – різні парадигми та точки зору; аудіовізуальний переклад; міжсеміотичний та міжмедичний аспекти перекладу; звичайна мова як приклад інтерлейного перекладу; дидактика перекладу; якість перекладу; усний переклад з письмовим перекладом; нові технології перекладу; перекладацька галузь та практика; літературний переклад; спеціалізований переклад, нейробіологічні та психологічні аспекти процесів перекладу / інтерпретації) було створено форум, який об’єднав різні, але взаємодоповнюючі дослідницькі точки зору. Виступ М. Абабілової був присвячений аналізу сучасних тенденцій українських вчених до процесу професійної підготовки майбутніх перекладачів та способів підготовки майбутніх конкурентних перекладачів.