Жов

Турнір серед студентів з міні-футболу

03 жовтня розпочався турнір серед студентів з міні-футболу. У змаганнях взяли участь 10 команд з механіко-математичного факультету, факультету педагогіки та психології, історичного факультету, факультету економіки, факультету фізичної культури і спорту та Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського. Головний суддя змагань, старший викладач кафедри ТМФК В. Г. Богатир, привітав учасників та побажав удачі. Хлопці подарували вболівальникам неймовірні емоції та красиву гру.

За результатами змагань І місце посіла команда факультету фізичної культури і спорту.

Склад команди, студенти 313 групи:

1. Кудельський Борис
2. Черненко Валерій
3. Криворотий Дмитро
4. Козаченко Євген
5. Анікін Іван
6. Криворотий Євген
7. Ільченко Роман

Почесне ІІ місце турніру вибороли команда факультету педагогіки та психології

У складі студентського колективу з 447 та 297 груп:

1. Тараненко Леонід
2. Лелюх Микола
3. Мисяк Вадим
4. Кривенок Геннадій
5. Пастушенко Віктор
6. Кабаченко Дмитро

Вітаємо учасників та переможців! Бажаємо подальших перемог!

Більше фото за посиланням.