Жов

Міжнародний день перекладача

Міжнародний день перекладача – професійне свято усних та письмових перекладачів, яке відзначається 30 вересня з 1991 року. У 2018 році девіз свята – «Переклад: сприяння розвитку культурної спадщини в епоху змін» (англ. Translation: promoting cultural heritage in changing times)

Щороку студенти спеціальності «Переклад» беруть участь у фестивалі «CoverFest», де мають можливість продемонструвати свої творчі та перекладацькі здібності. Темою фестивалю цього року було обрано відомі слова В.О.Сухомлинського «Серце віддаю дітям», адже 2018 рік – 100-річчя від дня народження відомого педагога. А отже для перекладу було обрано пісні, у назві чи тексті яких є слово серце.