Жов

Молодіжна конференція #activeMK напрямок твого успіху

З 06.10 по 07.10 відбулася молодіжна конференція #activeMK напрямок твого успіху.Метою цього проекту було мотивування молоді, чітке та раціональне розставлення пріоритетів. У конференції взяли участь студенти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського.

Всі учасники зацікавлено слухали спікерів, кожен з яких розповідав про свій життєвий шлях, давав гарні та цінні поради.

Кожен промовець – професіонал своєї справи, який вкладає в неї душу та ділиться досвідом.

Саме вони кожному з учасників дали шалений заряд енергії, який буде надихати на нові звершення, самовдосконалюватися, шукати нові шляхи розвитку, розвивати не тільки себе, а й нашу рідну Україну. Адже молодь є рушійною силою нашого майбутнього!!!

Як казав Норман Вінсент Піл – Вірте в себе! Вірте в свої здібності! Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах, ви не зможете бути успішним чи щасливим.