Жов

Посвята першокурсників факультету іноземної філології у студенти

04 жовтня 2018 року на факультеті іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського відбулася традиційна посвята першокурсників у студенти. Дружня родина факультету приймала нових студентів, які вирішили присвятити своє життя вивченню іноземних мов.

Студенти перших курсів презентували обрані спеціальності та показали які вони талановиті та творчі особистості. За традицією, декан факультету Тетяна Олександрівна Мороз та голова студради факультету Олександр Дяченко дали настанови, поради та передали першокурсникам символічний «Студентський квиток».

Теплі привітання, радість та хвилювання першокурсників, святковий концерт та позитивні емоції всіх присутніх створили піднесену атмосферу урочистості.

Вітаємо наших першокурсників! Бажаємо успіхів у навчанні, творчого натхнення та яскравого студентського життя!