Кві

Науково-практична конференція «Постать поета та мова поезії Марка Лисянського»

20 квітня 2015 року в шкільному музеї Марка Лисянського, що знаходиться у приміщенні ЗОШ № 19 м. Миколаєва, відбулася перша науково-практична конференція «Постать поета та мова поезії Марка Лисянського».

У конференції, яка у межах багаторічної плідної співпраці була організована вчителями-словесниками школи № 19 та кафедрою слов’янської філології Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, взяли участь школярі-старшокласники, студенти старших курсів спеціальності «Мова і література (російська)» та викладачі кафедри слов’янської філології.

Учні школи розповіли про створення музею, ознайомили учасників конференції з його експозицією. Студенти поділилися результатами своїх наукових досліджень, присвячених постаті поета та мові творів Марка Лисянського.

Керівництво школи та викладачі кафедри слов’янської філології планують зробити спільні наукові конференції школярів і студентів щорічними.