Жов

Декада першокурсників

9 жовтня 2018 року в Інформаційно-ресурсному центрі міжнародного партнерства в рамках Декади першокурсників пройшла презентація «Крокуй до успіху разом із Центром міжнародного партнерства», яку відвідали студенти I курсу факультету іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського.

Першокурсники дізналися про сучасні послуги, що надаються відвідувачам бібліотеки та центру, ознайомилися з друкованими та електронними ресурсами, базами даних, можливостями отримання освіти в США. Окрім того, учасникам було презентовано ресурси та послуги комфортної та сучасної зони вільного читання, відкритої за підтримки Посольства США в Україні.