Жов

Спортивна гордість університету

Днями, в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулось чергове засідання вченої ради університету. На засіданні ректор Валерій Дмитрович Будак нагородив медалями та кубками спортивну гордість університету.

Олег Колодій, магістрант 513 групи спеціальності СО Фізична культура, здобув перемогу на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, що проходив у м. Едінбург, Шотландія та завоював срібло на етапі Кубку світу зі стрибків у воду, що проходив у м. Ухань, Китай.

Олександр Сидорук, Сергій Євдокімов та Інна Малишко, студенти 223 групи спеціальності Фізична культура і спорт, здобули III місце на командному чемпіонаті України з академічного веслування у м. Київ.

Ростислав Діденко та Володимир Спільний, студенти ІІІ курсу факультету фізичної культури і спорту, капітани команд, отримали кубки за І місце у турнірі з тактико-спеціальної оборони та за ІІ місце в естафеті з легкої атлетики “Золота осінь”

Пишаємось та вітаємо нашу талановиту і спортивну молодь!