Жов

Святкування Дня юриста в Коледжі МНУ імені В. О. Сухомлинського

8 жовтня 2018 року студенти-правники Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського відзначили своє професійне свято. З нагоди святкування Дня юриста, відбулася церемонія нагородення конкурсу “Студент-юрист року – 2018”. На урочистому заході були присутні представники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області та Причорноморського управління кіберполіції Національної поліції України. Поважні гості нагородили своїми відзнаками студентів та вкиладачів коледжу.

За підсумками конкурсу “Студент-юрист – 2018” головну перемогу здобула студентка 415 групи Заінчковська Валентина. Також було оголошено переможців у таких номінаціях: «Студент-юрист-науковець» – студент групи 315 Кривцов Артем, «Студент-юрист-громадський діяч» – студентка 415 групи Тропіна Анастасія, «Студент-юрист-активіст» – студент 215 групи Александров Андрій, «Студент-юрист-волонтер» – студентка 315 групи Саїдова Ольга, «Студент-юрист-спортсмен» – студент 415 групи Дубровський Валентин, «Студент-юрист-культурний діяч» – студентка 315 групи Думітру Маргарита. Додатково, ГО “Молодіжний центр наукової діяльності” та ГО “Центр молодіжної політики Миколаївщини” відзначили спеціальними номінаціями студентку 415 групи Біферт Ольгу та студентку 315 групи Мазур Маргариту.